Hoštické Hnojivo Konský hnoj "Váňův" 2,5 kg + 30% zdarma FORESTINA

Konský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale aj stopové prvky napr. (Fe, Mn, Mo, Zn, Cu). Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy rozhodením a potom sa mierne zapraví do pôdy (ručným rytím a pod.)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4,24 €

5,09 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 021112

Výrobca: FORESTINA

Organické hnojivo NPK 1,5 - 2,0 - 2,0

ŠPECIÁLNA EDÍCIA konského hnoja s Lignohumátu.
Firma Forestina podporuje z výťažku predaja tohto hnojivá chov koní pána Josefa Váňu!

Konský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale aj stopové prvky napr. (Fe, Mn, Mo, Zn, Cu). Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy rozhodením a potom sa mierne zapraví do pôdy (ručným rytím a pod.). Produkt neobsahuje klíčivé semená burín. Konský hnoj je granulovaný (peletizácia) produkt, pričom granule pri styku s vodou bobtnajú, a tak dochádza k postupnému uvoľňovaniu živín. Hnoj prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti. Obsiahnutý Lignohumát výrazne vylepšuje kvalitatívne vlastnosti samotného konského hnoja o humínové látky a mikroprvky. Mikroprvky sú v chelátovej forme (železo, mangán, med, zinok, molybdén, bór a kobalt) a teda sú pre rastliny dobre prijateľné. Konský hnoj sa obzvlášť hodí na hnojenie zeleniny napr. Zeleru, kelu, kapusty, karfiolu, plodovej zeleniny (paradajok, paprík, uhoriek ...), ale aj okrasných záhradných rastlín (napr. Pred výsadbou konifery).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo