Expert ŠTART 25kg FORESTINA

EXPERT Štart je jemne granulované dusíkaté hnojivo vhodné na hnojenie športových aj okrasných trávnikov. Hnojivo sa aplikuje najmä v skorých jarných mesiacoch a po regenerácii trávnikov.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

35,36 €

42,43 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Skladové číslo: 021491

Výrobca: FORESTINA

EXPERT Štart vďaka rovnomernej granuláciu umožňuje veľmi presné a rovnomerné dávkovanie pri ručnej aplikácii alebo využití aplikačnej techniky.

Charakteristika: Granulované dusíkaté hnojivo 35% N

použitie: Hnojivo sa aplikuje rovnomerným rozhodením na trávnik. Po aplikácii hnojiva je vhodné plochu dostatočne zavlažiť. Z toho dôvodu je vhodné vykonávať aplikáciu pred dažďom. Trávnik najlepšie rastie na slabo kyslých pôdach pH 5,6 - 6,5, preto je dobré toto pH kontrolovať za pomocou Pôdneho pH testu.

Dávkovanie:> Marec 3,5 kg na 100 m2> Apríl 2 kg na 100 m2.

Dávkovanie po regenerácii:> Jún 3 kg na 100 m2 > Júl 3 kg na 100 m2. Celkom 11,5 kg na 100 m2 za rok / Balenie 25 kg je cca na 220 m2.

Aplikačná poznámka: Dostatok vody je pre správnu funkciu a vzhľad trávnika jedným z najdôležitejších faktorov. Po hnojenie sa odporúča zavlažiť dávkou 10 - 15 l / m2. Najvhodnejšia doba pre zalievanie je skoro ráno alebo večer.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Zabudnuté heslo