Flovium organické hnojivo

Uverejnené utorok, 08. október 2013, 14:11 Prečítané: 6707x

FLOVIUM je 100% organické hnojivo z vyzretého ovčieho  trusu. Výrazným spôsobom zlepšuje úrodnosť pôdy. Obsahuje veľmi cenný humus. Vyživená pôda ovčím hnojivom FLOVIUM sa stáva kvalitným prostredím pre rast a život rastlín. Používa sa k príprave pôdy, základnému hnojeniu pred výsadbou a na prihnojovanie počas celého vegetačného obdobia                                  

 

FLOVIUM je 100% organické hnojivo z ovčieho vyzretého trusu. Ovčí trus je ťažko dostupný, no svojimi vlastnosťami a obsahom živín, jedinečný na svete. Laboratórne skúšky, ale aj reálne výsledky potvrdili, že organické hojivo FLOVIUM z ovčieho trusu je svetový unikát, ktorý zaslúžené dostal prívlastok „zázračné“.

Výrazným spôsobom zlepšuje úrodnosť pôdy. Obsahom hnojiva FLOVIUM je veľmi cenný humus, ktorý značne vplýva na kvalitu pôdy.

Hydratuje pôdu, kompletne mení štruktúru a pórovitosť. Vyživená pôda ovčím hnojivom FLOVIUM sa stáva diametrálne odlišným prostredím pre rast a život rastlín.

 

V súčasnosti väčšina obrábaných pôd na pestovanie rastlín je v zlom stave. Dlhodobým chemickým hnojením sa vlastnosti pôdy výrazne zhoršili. V západných krajinách rapídne klesá úrodnosť a tento stav je alarmujúci. Kompenzuje sa to pravidelným chemickým postrekom a výživou. Toto je však spôsob, ktorý výrazne zhoršuje kvalitu úrody.  

Organické, alebo BIO? Ak chceme vypestovať kvalitný a zdravý plod, je nevyhnutné oživiť a ozdraviť prostredie v ktorom rastlina žije, pôdu. Skutočne zázračné výsledky dosiahlo práve hnojivo FLOVIUM.

Ani si sami nedokážeme predstaviť, aký úžasný výsledok spôsobí hnojenie OVČÍM hnojivom FLOVIUM.

Používa sa ...

K príprave pôdy, k základnému hnojeniu pred výsadbou a na prihnojovanie počas celého vegetačného obdobia

  • Izbových a balkónových rastlín
  • Trvaliek
  • Letničiek
  • Zeleniny
  • Ovocia
  • Zemiakov
  • Obilnín
  • Okrasných drevín

Balenie:  0,5kg , 1,5kg , 5kg , 10kg , 25kg

 

 Zdroj: http://www.organickehnojiva.sk/

 

 

Dávkovanie ovčieho hnojiva

Kvety

Zelenina

ruže

150 g/m2

koreňová

190 g/m2

balkóny

145 g/m2

cibuľová

120 g/m2

muškáty

130 g/m2

listová

200 g/m2

bromélie

145 g/m2

plodová

120 g/m2

fialky

105 g/m2

struková

120 g/m2

izbové

150 g/m2

uhorky

95 g/m2

tulipány

135 g/m2

paprika

100 g/m2

orchidey

130 g/m2

zemiaky

400 kg/ha

 

 

obilniny

400 kg/ha